|
Rok w ogrodzie![]() Zdjęcie jeszcze cieplutkie, a za oknem 3 stopnie i prószy drobniutki śnieżek. Witam we wtorek. Miałam zakładać oświetlenie w ogródku, ale... w taką pogodę? Eee, chyba poczekam aż przestanie sypać i stopnieje. Albo poproszę męża :) Udanego wtorku Wam życzę. Cieplutko pozdrawiam. [2018-12-11 09:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pod tym pięknym zimowym widoczkiem pozdrowienia zostawiam sabina [2019-01-02 22:23] witaj Iwonko sabina [2019-01-02 22:22] Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2018-12-17 23:14] Witaj Iwonko, aż w kalendarz spojrzałam bo mi ten 11 coś nie pasuje u mnie przed domem rośnie wielki iglak więc co roku M pięknie go oświetla i trochę poręcze przy schodach ozdabia na zielono, mam więc ten punkt przygotowań z głowy wczoraj ubrałam choinkę bo w następną niedzielę pieczenie ciast, amatorów będzie sporo więc i trochę się napracuję pracy i tak sporo zostało, jak to zwykle przed świętami bywa pozdrawiam cieplutko, mam nadzieję, że wszystko ok u Ciebie kamelia [2018-12-17 11:39] Witaj Iwonko! Widoczek w Twoim ogrodzie bardzo miły, śnieżek oprószył krzewy i wyglądają świątecznie. Mam już choinkę na balkonie, dzisiaj M ją kupił i będzie czekać aż uporamy się z domowymi porządkami i pracami. U mnie wszystko na odwrót, mam przed świętami bałagan remontowy z którym musze się jutro i w sobotę uporać a potem już przyjemności... zakupy, pichcenie i ubieranie choinki. Niestety wnusia nie będzie z nami... a po Nowym Roku czeka mnie ciężki miesiąc i zabieg zaćmy na obu oczach. Będę musiała jakoś dać sobie radę, z drugiej strony to cieszę się, że to będzie zimą i do wiosny uda mi się dobrze zrehabilitować po tych zabiegach... Pozdrawiam, życzę miłego weekendu halinabylina [2018-12-13 18:04] Ja w tym roku jeszcze śniegu u mnie nie widziałam ,ale to dobrze ,nie tęsknie za nim bea [2018-12-12 16:10] Witaj Iwonko! Ja na dworze nie dekoruję .Nie mam na to ani siły ,ani chęci .W domu nikt mi nie pomaga w porządkach ,muszę się sama uporać ze wszystkim .Okna umyłam ,firanki powiesiłam ,kaloryfery umyłam ,a mam żeliwne,czyli trochę pracy z nimi jest ,żeby je dobrze wymyć .Kwiaty też umyłam ,a nie wszystkie dało się włożyć pod prysznic ,bo storczyki myłam listek po listku . Iwonko ,trochę ponarzekałam ,bo nie mam humoru ,ale zaraz mi przejdzie ...Przyjemnego wieczoru.Dzisiaj nic nie zrobiłam tylko z kotami pojechałam do weterynarza(nareszcie znalazłam czas i koty były w domu )Wczoraj się zmęczyłam ,dzisiaj jeszcze poprasuję stertę prania dla odpoczynku bea [2018-12-12 16:09] Ja w tym roku nie zakladam oswietlenia na dworze.zresztą i w mieszkaniu minimalnie ozdobilam. W tym roku będzie inaczej filipek [2018-12-11 20:20] Jej Iwonka widzę.że zabielilo U Ciebie filipek [2018-12-11 20:18] Hej Iwonka u mnie to zadanie Piotrka ja towarzyszę danusia2458 [2018-12-11 18:35] i oczywiście przekazuję dla Ciebie wzajemnie sabina [2018-12-11 14:16] ale póki to nastąpi za pozdrowienia i życzenia dziękuję sabina [2018-12-11 14:15] witaj Iwonko. Kończę urzędowanie na O, to na razie króciutko, wpadnę pod wieczór na dokładne " oględziny" sabina [2018-12-11 14:15] Witaj Iwonko! Pogodę mam taką samą, po obiedzie pojadę na jakieś spożywcze zakupy, trzeba zacząć pichcić coś na święta. Miłego dnia Życzę Krystyna [2018-12-11 12:29] Iwonko ja w ubieglym miesiacu kupilam nowa maszyne elektroniczna ma sliczne sciegi ozdobne-wyprobowalam mam jeszcze dwie maszyny ktore czekaja az ktos bedzie je chcial przygarnac zaslonki juz pociete ale zapomnialam kupic tasme wiec dzisiaj jade kupic a jutro od rana bede szyla bednarekzk@arcor.de [2018-12-11 12:19] Witaj Iwonko! Jak slicznie u Ciebie u mnie sloneczko swieci +3 w nocy ma byc dzisiaj na lekkim minusie milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2018-12-11 09:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |