Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Zdjęcie jeszcze cieplutkie, a za oknem 3 stopnie i prószy drobniutki śnieżek.
Witam we wtorek.
Miałam zakładać oświetlenie w ogródku, ale... w taką pogodę?
Eee, chyba poczekam aż przestanie sypać i stopnieje. Albo poproszę męża :)
Udanego wtorku Wam życzę. Cieplutko pozdrawiam.

[2018-12-11 09:35]

Autor galerii: ivonetka



[2018-12-24]
Komentarze: 7

[2018-12-23]
Komentarze: 4

[2018-12-23]
Komentarze: 5

[2018-12-23]
Komentarze: 5

[2018-12-23]
Komentarze: 3

[2018-12-11]
Komentarze: 16

[2018-12-10]
Komentarze: 7

[2018-12-07]
Komentarze: 5

[2018-12-07]
Komentarze: 9

[2018-12-07]
Komentarze: 9


Komentarze do zdjęcia:


pod tym pięknym zimowym widoczkiem pozdrowienia zostawiam
sabina [2019-01-02 22:23]



witaj Iwonko
sabina [2019-01-02 22:22]



Milego wieczoru Iwonko
bednarekzk@arcor.de [2018-12-17 23:14]



Witaj Iwonko, aż w kalendarz spojrzałam bo mi ten 11 coś nie pasuje u mnie przed domem rośnie wielki iglak więc co roku M pięknie go oświetla i trochę poręcze przy schodach ozdabia na zielono, mam więc ten punkt przygotowań z głowy wczoraj ubrałam choinkę bo w następną niedzielę pieczenie ciast, amatorów będzie sporo więc i trochę się napracuję pracy i tak sporo zostało, jak to zwykle przed świętami bywa pozdrawiam cieplutko, mam nadzieję, że wszystko ok u Ciebie
kamelia [2018-12-17 11:39]



Witaj Iwonko! Widoczek w Twoim ogrodzie bardzo miły, śnieżek oprószył
krzewy i wyglądają świątecznie. Mam już choinkę na balkonie, dzisiaj M ją
kupił i będzie czekać aż uporamy się z domowymi porządkami i pracami. U
mnie wszystko na odwrót, mam przed świętami bałagan remontowy z którym
musze się jutro i w sobotę uporać a potem już przyjemności... zakupy,
pichcenie i ubieranie choinki. Niestety wnusia nie będzie z nami... a po
Nowym Roku czeka mnie ciężki miesiąc i zabieg zaćmy na obu oczach. Będę
musiała jakoś dać sobie radę, z drugiej strony to cieszę się, że to będzie
zimą i do wiosny uda mi się dobrze zrehabilitować po tych zabiegach...
Pozdrawiam, życzę miłego weekendu
halinabylina [2018-12-13 18:04]



Ja w tym roku jeszcze śniegu u mnie nie widziałam ,ale to dobrze ,nie tęsknie za nim
bea [2018-12-12 16:10]



Witaj Iwonko! Ja na dworze nie dekoruję .Nie mam na to ani siły ,ani chęci .W domu
nikt mi nie pomaga w porządkach ,muszę się sama uporać ze wszystkim .Okna umyłam
,firanki powiesiłam ,kaloryfery umyłam ,a mam żeliwne,czyli trochę pracy z nimi
jest ,żeby je dobrze wymyć .Kwiaty też umyłam ,a nie wszystkie dało się włożyć pod
prysznic ,bo storczyki myłam listek po listku . Iwonko ,trochę ponarzekałam ,bo
nie mam humoru ,ale zaraz mi przejdzie ...Przyjemnego wieczoru.Dzisiaj nic nie
zrobiłam tylko z kotami pojechałam do weterynarza(nareszcie znalazłam czas i koty
były w domu )Wczoraj się zmęczyłam ,dzisiaj jeszcze poprasuję stertę prania dla
odpoczynku
bea [2018-12-12 16:09]



Ja w tym roku nie zakladam oswietlenia na
dworze.zresztą i w mieszkaniu minimalnie
ozdobilam.
W tym roku będzie inaczej
filipek [2018-12-11 20:20]



Jej Iwonka widzę.że zabielilo U Ciebie
filipek [2018-12-11 20:18]



Hej Iwonka u mnie to zadanie Piotrka ja towarzyszę
danusia2458 [2018-12-11 18:35]



i oczywiście przekazuję dla Ciebie wzajemnie
sabina [2018-12-11 14:16]



ale póki to nastąpi za pozdrowienia i życzenia dziękuję
sabina [2018-12-11 14:15]



witaj Iwonko. Kończę urzędowanie na O, to na razie króciutko, wpadnę pod
wieczór na dokładne " oględziny"
sabina [2018-12-11 14:15]



Witaj Iwonko! Pogodę mam taką samą, po obiedzie pojadę na jakieś spożywcze zakupy,
trzeba zacząć pichcić coś na święta. Miłego dnia Życzę
Krystyna [2018-12-11 12:29]



Iwonko ja w ubieglym miesiacu kupilam nowa maszyne elektroniczna ma sliczne sciegi ozdobne-wyprobowalam mam jeszcze dwie maszyny ktore czekaja az ktos bedzie je chcial przygarnac zaslonki juz pociete ale zapomnialam kupic tasme wiec dzisiaj jade kupic a jutro od rana bede szyla
bednarekzk@arcor.de [2018-12-11 12:19]



Witaj Iwonko! Jak slicznie u Ciebie u mnie sloneczko swieci +3 w nocy ma byc dzisiaj na lekkim minusie milego dnia zycze
bednarekzk@arcor.de [2018-12-11 09:56]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT