|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was w nowym tygodniu, dzień dobry! Pogoda nie zachwyca, wczoraj było pochmurno i deszczowo. Dzisiaj jak na razie bez opadów ale chłodno i wiatr wieje. Wybieram się do córki, zatem zamykam komputer. Życzę przyjemnego dnia. Odwiedzę Wasze galerie wieczorem, o ile czas pozwoli. Do miłego! [2018-12-10 10:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: następny tydzień przed nami już ostatnia prosta i święta[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2018-12-17 19:06] witaj Iwonko, Na fb jesteś a co z Ogrodniczką ??[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2018-12-17 19:05] Witaj Iwonko! To miałaś raczej miły dzień wczoraj .U mnie dzisiaj na dworze ciemno,bez słońca i ma padać deszcz.Miałam wczoraj umyć okna ,ale coś innego mi wyskoczyło ,dzisiaj zaraz się za nie zabieram .Miłego dnia .[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2018-12-11 08:45] Hej Iwonka u mnie pogoda na razie tez nieciekawa danusia2458 [2018-12-10 19:25] witaj Iwonko ja otworzyłam na chwilkę okienko, muszę z psem wyjśc, nie mka na co się oglądać filipek [2018-12-10 15:35] Witam, pozdrawiam i miłego dnia życzę [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Ja dzisiaj działam w domu, tydzień zaczęłam pracowicie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2018-12-10 13:06] Witaj Iwonko, milego dnia zycze i tez zamykam moje okienko na swiat[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2018-12-10 10:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |