|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Przyjemnego poniedziałku ,Iwonko.Ja mam plan ,dokończyć mycie okien .zajmie mi to pewnie cały dzień ,bo jeszcze w międzyczasie do lekarza muszę skoczyć i obiad ugotować . bea [2018-12-10 08:20] dziękuje bardzo za pozdrowienia i odwzajemniam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2018-12-08 15:10] witaj Iwonko wzajemnie i dla Zciebie miłego weekendu. Przymroziło jak widzę solidnie filipek [2018-12-08 08:50] wzajemnie Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2018-12-07 18:44] Witam Iwonko! Tobie rowniez milego weekendu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2018-12-07 15:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |