|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w pochmurny piątek. W środę już nie padało i było więcej przejaśnień ale za to nieco chłodniej. Wczoraj z samego rana trzymał jeszcze lekki mrozik i wszystko było pięknie oszronione. Później wyszło słoneczko więc dzień był pogodny. [2018-12-07 14:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! U mnie nie ma takich pięknych widoków ,mokro i pochmurno . bea [2018-12-10 08:18] fotka super, to trzeba wyraźnie powiedzieć sabina [2018-12-08 15:09] założysz czapkę, rękawice i szalik i za gorąco bez, jakoś tak śmiesznie , i stąd przeziębienia gotowe. sabina [2018-12-08 15:08] ale temperatura powyżej zera , w niektóre dni nawet znacznie, nie wiadomo jak się ubierać. sabina [2018-12-08 15:07] u nas ostatnio, czyli od poniedziałku do dziś pogoda raczej pochmurna i deszczowa. sabina [2018-12-08 15:06] sabina [2018-12-08 15:06] u nas na sprorym plusie i bardzo wilgotno filipek [2018-12-08 08:51] śliczna fotka danusia2458 [2018-12-07 18:43] Pieknie wyglada u mnie jeszcze mrozu nie bylo bednarekzk@arcor.de [2018-12-07 15:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |