|
Rok w ogrodzie![]() Witam serdecznie! W poniedziałek była zawierucha i w jednej chwili wszędzie zrobiło się biało. Dzisiaj powtórka z opadów śniegu ale bez wichury. Życzę dobrego dnia. Zwykły dzień zawsze może się stać tym niezwykłym🙂 [2022-01-20 08:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2022-01-23 21:17] Witaj Maleńka!! Udanego zdrowego weekendu Lawinia [2022-01-22 14:43] Witaj Iwonko u nas zima bez śniegu,ale wiatr daje popalić Fajnego masz tego storczyka filipek [2022-01-21 09:45] Witaj Iwonko sliczne masz storczyki, Milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2022-01-20 21:42] Witaj Iwonko. U mnie dzisiaj wieje i śnieg pada .A popołudniu mam jechać na zebranie do Skarba i już się denerwuję , bo ciemno będzie i pewnie ślisko ...a teraz ide malować blat stołu lakierem .Miłego dnia ,Iwonko. bea [2022-01-20 09:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |