|
Rok w ogrodzie![]() Z wizytą u św. Mikołaja :) Mój średni wnuczek miał okazję spotkać się z prawdziwym Mikołajem. Były też żywe renifery. Trzeba było tylko dojechać na Rynek do sąsiedniego miasta. [2018-12-07 14:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: To było przeżycie dla takiego chłopczyka bea [2018-12-10 08:17] a żywe renifery z pewnością wielka atrakcja sabina [2018-12-08 14:59] i że najmłodszy, czemu nie ma co się dziwić, jednak wystraszony....... wyrośnie z tego i już pewnie w następnym roku pójdzie z ochotą po prezent do Mikołaja. sabina [2018-12-08 14:58] doczytałam odpowiedź na Zosi pytanie......"a skąd! on się chyba niczego nie boi" , zuch malec! sabina [2018-12-08 14:56] Mikołajki miłe święto i dla dzieci,/zwłaszcza/ a i dla dorosłych przy okazji. sabina [2018-12-08 14:56] oj, przepraszam , sobota dzisiaj a już do przodu poleciałam sabina [2018-12-08 14:54] witaj Iwonko w niedzielny dzionek sabina [2018-12-08 14:53] nasze wnuki by ły w galerii i tam tez spotkały się z Mikołajem filipek [2018-12-08 08:52] Witaj Iwonko to niezapomniane chwile dla dzieciaczków danusia2458 [2018-12-07 18:42] Witaj Iwonko! Nie bal sie? bednarekzk@arcor.de [2018-12-07 15:21] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |