|
Rok w ogrodzie![]() Zdążyłam jeszcze przed północą więc witam we wtorek. Miałam pracowity dzień domowy. Umyłam okna, wyprasowałam i zawiesiłam firanki, wyczyściłam grzejniki i... zdarłam paznokcie :) Pogoda brzydka - cały dzień pochmurny i siąpił deszcz. Dobrze, że nie zacinał, bo daremne byłoby moje mycie okien. Jeszcze tylko łazienka została mi do wypucowania a potem już na bieżąco. Kolorowych snów na noc i przyjemnego jutra. [2018-12-04 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: to się napracowałaś ,ale miło teraz patrzeć przez okno na świat bea [2018-12-07 08:40] okna mam zamiar myć od dzisiaj ,mam ich kilkanaście ,czyli muszę się sprężać bea [2018-12-07 08:39] witaj Iwonko mnie czas leci podwójnie. Swięta będa inne w tym roku. Nie szaleje tym, razem. Pozdrawiam cieplutko filipek [2018-12-06 20:17] Witaj Iwonko! Dzisiaj robie dekoracje wiec to latwe i przyjemne a przy okazji sie kuruje Milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2018-12-06 10:02] Witaj Iwonko! Ja w przyszlym tygodniu ruszam z pracami milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2018-12-05 20:37] Witaj Iwonko ja od przyszłego tygodnia biorę się za generalne porządki danusia2458 [2018-12-05 19:27] witaj Iwonko!! tak popatrzyłam na swoje okna...ale nie jutro już zacznę przygotowywac imprezkę to nie będę zaczynać okien Lawinia [2018-12-05 17:03] Witaj Iwonko, pracowity dzień miałaś, słoneczka i dobrego dnia życzę kamelia [2018-12-05 10:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |