|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek Dzień był z temperaturą na plusie, w większości pochmurny. Słonko pokazało się parę razy, tylko na chwilę. Przeleciał również krótki deszczyk. Dzisiaj spędziłam dzień u córki ale jutro z domu się nie ruszam! (nowy grudnik – kupiłam dla córki.) Miłego wieczoru. [2018-12-03 19:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie jeden grudnik juz przekwitł a drugi zaczyna danusia2458 [2018-12-04 19:49] Witaj Iwonko ją dopiero co wróciłam z psem.myślę, że tę spacery mnie sprzyjają. Może schudne?tak o tej porze siedzialabym przy kawce i komputerku. U mnie słoneczny i przyjemny dzień. Pozdrawiam cieplutko filipek [2018-12-04 11:13] Witaj Iwonko😘Juz jest mi troche lepiej Ale jestem oslabiona i mam zakaz jechania do siebie tym rauem musze sluchac corki😂Milego dnia😉 bednarekzk@arcor.de [2018-12-04 10:40] Witaj Iwonko! A ja byłam wczoraj w mieście ,ludzi pełno ,miasto małe ,towary w sklepach nie zadowalają ,jutro jadę do "Wielkiego miasta " bea [2018-12-04 09:03] Ja jeszcze jestem u Cork i letze z temperatura w lozku 😥 bednarekzk@arcor.de [2018-12-03 21:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |