|
Rok w ogrodzie![]() Witam w niedzielę. Od środy u nas słonecznie ale… w ciągu dnia lekki mrozik , nocami silniejszy. A w nocy z piątku na sobotę przymroziło wcale niemało, bo minus 10 stopni.! I to była najmroźniejsza noc w tym tygodniu. Przyznam się, że nie zdążyłam niczego osłonić. Po prostu nie spodziewałam się takiej temperatury. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego niedzielnego dnia. [2018-12-02 10:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Pozdrawiam Iwonko serdecznie. Miłego dnia dzisiejszego życzę. sabina [2018-12-03 13:56] Witaj Iwonko, zrobiłam kopczyk róży ale nie zdążyłam wysprzątać rabat z liści, teraz ma być cieplej więc może dokończę to co powinnam przed zimą kamelia [2018-12-03 09:40] Witaj Iwonko! Ja niczego nie okrywam i nie zabezpieczam włókniną .Kiedyś zabezpieczałam,ale i tak co miało zmarznąć marzło .Przydałyby sie tylko iglakowe gałązki do przykrycia niektórych bylin ,ale nie mam skąd przywieźć bea [2018-12-03 09:33] Witaj Iwonko! Ja też jeszcze niczego nie okryłam, w ciągu dni robiłam porządki w szafach, a wieczorami miałam wychodne Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę Krystyna [2018-12-02 21:05] Witaj Iwonka no to u mnie było więcej a też nic nie osłaniałam danusia2458 [2018-12-02 19:51] W domu póki co walka psa z kotem .pozdrawiam serdecznie filipek [2018-12-02 18:24] Musze coś pokombinowac żeby być na bieżąco ze waszystkim filipek [2018-12-02 18:23] Witaj Iwonko ja tym razem bez swoich zdjęć. Muszę kupic nowy monitor.ale teraz mam co innego w planach i potrzebniejsze wydatki. Z komórki nie udaje mi się ladować zdjec wyskakuje komunikat o pamięci. filipek [2018-12-02 18:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |