|
Rok w ogrodzie![]() Witam w poniedziałek. Pozdrowienia zostawiam i życzenia udanego tygodnia. [2018-11-26 22:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Malenka! Pozdrowienia zostawiam Lawinia [2018-11-29 20:38] Witaj Iwonko, grudnik pięknie już kwitnie, pozdrowienia przesyłam kamelia [2018-11-29 10:38] miłego popołudnia i wieczoru dla Ciebie. sabina [2018-11-28 15:08] grudnik super!!!! sabina [2018-11-28 15:07] witaj Iwonko. Pozdrawiam i ja ale przy środzie sabina [2018-11-28 15:07] Witaj Iwonko ślicznie Ci kwitnie grudnik u mnie zaczął zeszłoroczny a dokupiłam sobie drugi w Biedronce danusia2458 [2018-11-27 20:03] Witaj Iwonko! Moje grudniki tez kwitna milego wtorku Tobie zyczebednarekzk@arcor.de [2018-11-27 09:41] Witaj Iwonko! Grudników nie mam ,ale za kolejnym storczykiem się oglądałam bea [2018-11-27 09:26] witaj Iwonko u mnie grudniki wszystkie przekwitły. Oglądam filmik o nich na Fb zalecają mocne podcięcie i podsypanie kilkoma kulkami granulowamego obornika. Chyba tak zrobię,żeby się zagęściły Pozdrawiam cieplutko filipek [2018-11-27 09:14] a ptaszka dałam w prezencie Krystyna [2018-11-26 23:07] Iwonko, widziałaś filmik u mnie na FB ... Krystyna [2018-11-26 23:04] Witam, pozdrawiam i miłego tygodnia życzę. Czyżbyś gdzieś wyjeżdżała? Dobrej nocy Krystyna [2018-11-26 23:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |