Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Dzisiaj pościnałam już prawie wszystko co było do przycięcia - brunnery, jeżówki, niektóre hortensje i funkie.
Usunęłam aksamitki i pelargonie, bo po przymrozkach skończyły żywot.
Ogródek opustoszał. Zostawiłam tylko chryzantemy, bo jeszcze nieźle wyglądają.
Popracowałam sobie przez 5 godzin.
Teraz biorę się za prace domowe.
Miłego wieczoru życzę i przyjemnej niedzieli.



[2018-11-24 17:09]

Autor galerii: ivonetka



[2018-12-04]
Komentarze: 8

[2018-12-03]
Komentarze: 5

[2018-12-02]
Komentarze: 8

[2018-11-26]
Komentarze: 12

[2018-11-25]
Komentarze: 0

[2018-11-24]
Komentarze: 8

[2018-11-24]
Komentarze: 4

[2018-11-24]
Komentarze: 2

[2018-11-20]
Komentarze: 9

[2018-11-20]
Komentarze: 4


Komentarze do zdjęcia:


U mnie kwitły jeszcze jasno-fioletowe, ale jak wyglądają po tygodniu? Zobaczę dopiero
w czwartek, w środę mam imprezę i nie chcę się pochorować
Krystyna [2018-11-25 16:43]



dzień dobry Iwonko.
Pozdrawiam w niedzielę i życzę udanego popołudnia i wieczoru.
sabina [2018-11-25 15:38]



witaj Iwonko u mnie już też nie ma niczego, wcale mi to nier przeszkadza. Oby do
wiosny.
Z psem nie wyszło tym razem. Mąż bardzo napalił się, jak pomału oswajam sie z myslę o
psoe w domu
filipek [2018-11-25 14:12]



Prządki dokładne zawsze robię jesienią ,bo wiosną i tak będzie sporo do zrobienia -
siew nasion ,sadzenie sadzonek .Lubie wiosnę ,bo wówczas mam więcej czasu na
podziwianie młodych roślinek ,bo mam posprzątane .
bea [2018-11-25 12:55]



Podrzuć ,Iwonko,to prasowanie ,ale nie wiem ,kiedy odbierzesz wyprasowane ,bo nawet
moje jeszcze czeka
bea [2018-11-25 12:52]



Ja lubię prasować ,tylko u mnie góra prasowania się nazbierała ,bo w tygodniu nie
miałam czasu tym się zająć i góra rosła
bea [2018-11-25 11:39]



Witaj Iwonko! U mnie też pusto w ogrodzie ,wszystko wycięłam ,posypałam obornikiem
i kompostem na rabatach .Wczoraj rozsypałam korę w iglakach ,12 80- litrowych
worów ,ale zabrakło ,trzeba jeszcze ok 20 worków .Jeśli M kupi ,to dokończę w
tygodniu ,jeśli nie ,to zostawię to na wiosnę . 5 godzin pracy w ogrodzie to sporo
czasu ,można się bardzo zmęczyć ,bo tak pracowałam cały tydzień ,to w domu już na
nic nie miałam siły .Prasowanie i u mnie czeka ,dzisiaj u mnie pochmurno i mżawka
pada.Miłej niedzieli ,Iwonko.
bea [2018-11-25 11:34]



w piatek popracowalam w ogrodzie a wczoraj kupilam sporo cebulek kwiatowych , w poniedzialek jak pogoda dopisze bede wsadzala milej niedzieli Iwonko
bednarekzk@arcor.de [2018-11-25 10:27]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT