|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj pościnałam już prawie wszystko co było do przycięcia - brunnery, jeżówki, niektóre hortensje i funkie. Usunęłam aksamitki i pelargonie, bo po przymrozkach skończyły żywot. Ogródek opustoszał. Zostawiłam tylko chryzantemy, bo jeszcze nieźle wyglądają. Popracowałam sobie przez 5 godzin. Teraz biorę się za prace domowe. Miłego wieczoru życzę i przyjemnej niedzieli. [2018-11-24 17:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie kwitły jeszcze jasno-fioletowe, ale jak wyglądają po tygodniu? Zobaczę dopiero w czwartek, w środę mam imprezę i nie chcę się pochorować Krystyna [2018-11-25 16:43] dzień dobry Iwonko. Pozdrawiam w niedzielę i życzę udanego popołudnia i wieczoru. sabina [2018-11-25 15:38] witaj Iwonko u mnie już też nie ma niczego, wcale mi to nier przeszkadza. Oby do wiosny. Z psem nie wyszło tym razem. Mąż bardzo napalił się, jak pomału oswajam sie z myslę o psoe w domu filipek [2018-11-25 14:12] Prządki dokładne zawsze robię jesienią ,bo wiosną i tak będzie sporo do zrobienia - siew nasion ,sadzenie sadzonek .Lubie wiosnę ,bo wówczas mam więcej czasu na podziwianie młodych roślinek ,bo mam posprzątane . bea [2018-11-25 12:55] Podrzuć ,Iwonko,to prasowanie ,ale nie wiem ,kiedy odbierzesz wyprasowane ,bo nawet moje jeszcze czeka bea [2018-11-25 12:52] Ja lubię prasować ,tylko u mnie góra prasowania się nazbierała ,bo w tygodniu nie miałam czasu tym się zająć i góra rosła bea [2018-11-25 11:39] Witaj Iwonko! U mnie też pusto w ogrodzie ,wszystko wycięłam ,posypałam obornikiem i kompostem na rabatach .Wczoraj rozsypałam korę w iglakach ,12 80- litrowych worów ,ale zabrakło ,trzeba jeszcze ok 20 worków .Jeśli M kupi ,to dokończę w tygodniu ,jeśli nie ,to zostawię to na wiosnę . 5 godzin pracy w ogrodzie to sporo czasu ,można się bardzo zmęczyć ,bo tak pracowałam cały tydzień ,to w domu już na nic nie miałam siły .Prasowanie i u mnie czeka ,dzisiaj u mnie pochmurno i mżawka pada.Miłej niedzieli ,Iwonko. bea [2018-11-25 11:34] w piatek popracowalam w ogrodzie a wczoraj kupilam sporo cebulek kwiatowych , w poniedzialek jak pogoda dopisze bede wsadzala milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2018-11-25 10:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |