|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim popołudniem. Dzień dzisiaj był pochmurny i nawet kilka razy deszczyk pokropił a ja grabiłam liście. 4 stopnie na termometrze więc cieplej niż w poprzednich dniach. Jeszcze wypatrzyłam kwiatuszek kuklika, który się uchował :)) Godzinę temu wróciłam z ogródka. [2018-11-24 17:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: O 16 godzinie już ciemno ,trzeba z ogródka wracać .w tym tygodniu mam jeszcze trochę do wykonania w ogrodzie ,ale najcięższe prace już wykonałam .Jestem bardzo zadowolona ,chociaż zmęczona bea [2018-11-25 11:37] Witam Iwonko w niedzielny poranek bednarekzk@arcor.de [2018-11-25 10:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |