|
Rok w ogrodzie![]() Póki co, mam sporo roboty w domu po remoncie. Zasyłam cieplutkie pozdrowienia i życzę udanego tygodnia. ( kilka dni temu jeszcze kwitł pierwiosnek) [2018-11-20 11:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko, najważniejsze, że już po, mnie się wydaje, że szybko zleciało[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] moje w tym roku jesienią nie zakwitły ale fiołki kwitną[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2018-11-22 08:21] Witaj Iwonko. U mnie pierwiosnki bardzo słabo w tym roku kwitły[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] miecia [2018-11-21 20:53] witaj Iwonko! to masz co robic ale za to jak będzie ładnie Lawinia [2018-11-21 19:45] śliczny kolorek[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] danusia2458 [2018-11-21 19:21] witaj Iwonko. Czas mi się kończy, czyli pozdrowienia zostawiam i życzenia miłego popołudnia i wieczoru. sabina [2018-11-21 11:58] Witaj Iwonko,śliczny pierwiosnek,u mnie już wszystko zmrożone.Pozdrawiam 1gosia [2018-11-21 09:18] U mnie już nic nie kwitnie ,Twój ślicznie zakwitł . bea [2018-11-20 19:32] slicznie zakwitl u mnie jeszcze co nie co kwitnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego popoludnia Iwonko zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2018-11-20 13:05] widziałam u siebie pierwiosnka, pojdę go sfocić poki jest jeszcze. Powodzenai na dziś filipek [2018-11-20 12:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |