|
Rok w ogrodzie![]() Pewnie w wielu miejscach naszego kraju było podobnie… ciekawa jestem kogo zaskoczył pierwszy śnieg? Mnie tak, bo nie skończyłam grabienia… nie wszystkie liście też opadły… Dzisiaj już nie ma śladu po śniegu, ale jak tu co robić, kiedy taki ziąb… Liczę na to, że będzie choć troszkę cieplej w któryś dzień i uporam się z pracą w ogródku. [2018-11-20 11:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja mam trawy nie powiązane bo sie wahałam czy wiązać[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2018-11-21 19:21] u mnie śniegu nie było i niech tak zostanie przynajmniej do niedzieli .Mam sporo do zrobienia w ogrodzie ,dzisiaj pracowałam 6 i pół godziny .Zmęczyłam się okropnie ,ale jestem zadowolona z wykonanej pracy bea [2018-11-20 19:31] U mnie liscie fruwaja ale przeciez gonic ich nie bede, moze pofruna do sasiada[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2018-11-20 13:04] nie chcę śniegu ani deszczowej pogody, No, ale mogę chcieć[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] zrobiłam co miałam zrobic i teraz muszę odpocząć[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2018-11-20 12:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |