|
Rok w ogrodzie![]() Wieczory, noce i poranki ostatnio z lekkim mrozem, a wczoraj – dla odmiany – śnieg. Witam w pochmurny wtorek. 1 stopnień na termometrze i zimny wiatr wieje więc temperatura odczuwalna jeszcze niższa. [2018-11-20 11:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko to u mnie tak samo tyle że aż tak biało jeszcze nie było danusia2458 [2018-11-21 19:19] Witaj Iwonko! U Ciebie widzę pierwszy śnieg .U mnie jeszcze nie padał ,ale to dobrze ,bo porządkuję ogród i śnieg mi nie jest potrzebny bea [2018-11-20 19:28] Witaj Iwonko! U mnie teraz +5 poszlam po istki laurowe do ogrodu i normalnie zmarzlam wiatr wieje wiec wydaje sie ze jest przymrozek ja jeszcze sniego nie chce bo mam letnie opony a Termin na wymiane dopiero w przyszlym tygodniu! bednarekzk@arcor.de [2018-11-20 13:02] o patrzę kogo to zasypało wotaj Iwonka U mnie na plusie, dziś tak zimno,że z liśćmi dam sobie spokoj filipek [2018-11-20 12:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |