|
Rok w ogrodzie![]() Zmiana w pogodzie - zdarzył się deszcz którejś nocy, a każdy nadchodzący dzień chłodniejszy od poprzedniego. Dzisiaj pochmurno. Słonko powiedziało tylko dzień dobry i znikło. Witam w piątek. Życzę miłego popołudnia i udanego weekendu. [2018-11-16 12:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Pogoda coraz gorsza .Słońca brak ,mgliście prawie cały dzień,a dzisiaj deszcz siąpił .Mimo tak brzydkiej pogody ,popracowałam w ogrodzie . bea [2018-11-19 18:44] witaj Iwonka zima pcha się do nas niestety filipek [2018-11-18 11:10] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj od rana swieci sloneczko +4 zapowiadaja nocne przymrozki? Wysylam do Ciebie pare promykow ok? bednarekzk@arcor.de [2018-11-17 10:04] witaj Iwonko! U nas zaskoczył mrozik nocą! Lawinia [2018-11-16 19:09] Hej Iwonka u mnie dzisiaj całe 3 stopnie danusia2458 [2018-11-16 19:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |