|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry we wtorek! Nadal słonecznie i bardzo przyjemnie. Wybieram się właśnie do ogrodu, bo tam sporo grabienia liści mnie czeka. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. [2018-11-13 10:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie jeszcze na wajgelach wiszą i to w sporej ilości filipek [2018-11-18 11:11] Witaj Iwonko! Ja tez w ogrodzie działam ,ale u mnie codziennie mgliście i mokro bea [2018-11-16 08:46] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj było deszczowo i pochmurnie więc siedziałam w haftach danusia2458 [2018-11-15 18:28] a nie powiedziałam, że piękne kolory jesieni na fotce sabina [2018-11-15 13:48] witaj Iwonko. Pozdrowionka dla Ciebie zostawiam. sabina [2018-11-15 13:46] Witaj Iwonko ja z trawnika zgrabiłam a na rabatkach wszystko zostawiam danusia2458 [2018-11-13 19:00] Witaj Iwonko! Czekam az wszystkie liscie opadna, mam sloneczko ale wiatr wieje, wiec nie bede lisci gonila milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2018-11-13 11:44] Witaj Iwonko, też wybieram się do ogrodu Pozdrawiam i pięknego dnia życzę Krystyna [2018-11-13 11:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |