|
Rok w ogrodzie![]() W nocy mgła, rano mgła, a teraz zaświeciło słoneczko. Witam w piątek. Życzę słonecznego, ciepłego dnia. [2018-11-09 10:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja pojechałam do Gdanska po niedzieli bede nadrabiała zaległości filipek [2018-11-18 11:12] Witaj Iwonko! U mnie sloneczko swieci od rana +13 ! Milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2018-11-13 09:17] Witam Iwonko w nowym tygodniu bednarekzk@arcor.de [2018-11-12 09:59] udanego odpoczynku na najbliższe dni filipek [2018-11-10 15:51] witaj Iwonko. Mgła u mnie chyba kazdego ranka teraz filipek [2018-11-10 15:50] Witaj Iwonko! U mnie też ranek był mglisty i tak prawie do 10-ej. Na działce byłam, myślałam że mam tylko liście do grabienia, ale jak zaczęłam usuwać suche liście irysków, to skończyło się na przesadzaniu, usuwaniu kilku kamieni żeby było więcej do sadzenia. Później pojechałam po ziemię, muszę dosypać na skalniaku. Praca nas kocha Krystyna [2018-11-09 22:33] witaj Iwonko!U nas tez mgła jak mleko. Jechałam o 6 na dworzec po M wolniutko bo ciemno i mgliscie. A jak do pracy to wcale lepiej nie było! Lawinia [2018-11-09 16:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |