|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek. Mamy kolejny ciepły i słoneczny dzień listopadowy. Pogoda wyśmienita na robótki ogrodowe więc zamierzam to wykorzystać. Udanego dnia wszystkim życzę. [2018-11-07 10:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko w piąteczek miłego i słonecznego dnia życzę Krystyna [2018-11-09 09:37] pozdrawiam Iwonko. Miłego dnia. sabina [2018-11-08 10:55] Witaj Iwonko! Bardzo się cieszę z tej pogody bez deszczu ,mam jeszcze nieposprzątane w ogrodzie ,a przy takiej pogodzie można wykorzystać czas na pracę na rabatach bea [2018-11-08 09:44] witaj Iwonko ekstra jesienne kolory.Dziś może wezme się za okna, ogródek poki co zrobiony filipek [2018-11-08 08:19] Witaj Iwonko ja już w ogródku na teraz wszystko skończyłam reszta wiosną Ale pogoda cudna danusia2458 [2018-11-07 18:35] Witaj Iwonus w srode i zycze milego popoludnia bednarekzk@arcor.de [2018-11-07 15:34] dziękuję za życzenia i odwzajemniam. sabina [2018-11-07 13:36] witaj Iwonko. Poszłaś już na ogródek??? sabina [2018-11-07 13:35] widok ekstra, piękne kolory. sabina [2018-11-07 13:35] sabina [2018-11-07 13:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |