|
Rok w ogrodzie![]() Zdjęcia z piątku, 2 listopada. Wtedy był najpiękniejszy dzień, chociaż piękna pogoda dopisywała już wcześniej – od poniedziałku. Niewielka zmiana była na sam weekend a dzisiaj znowu słonecznie i ciepło. Dzień dobry! Witam się z Wami po raz pierwszy w nowym miesiącu. [2018-11-05 10:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonka u mnie też nadal cudna pogoda a temperatura wcale nie listopadowa danusia2458 [2018-11-05 19:09] oby taka ładna pogoda utrzymała sie jak najdlużej. Miłego wieczorku filipek [2018-11-05 18:26] jeszcze raz powiem dziendobry Iwonko i znikam do ogrodu bo sloneczko mnie wola bednarekzk@arcor.de [2018-11-05 10:38] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |