Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Posadziłyśmy z córką cebulki kwiatowe w jej ogródku, a po południu mój wnuczek zabrał się za grabienie liści u mnie :)
Nawet nie wiedziałam, że tak sprytnie sobie z tym poradzi.
Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę, jak również dobrej pogody na kolejne dni.

[2018-10-30 20:44]

Autor galerii: ivonetka



[2018-11-09]
Komentarze: 7

[2018-11-07]
Komentarze: 10

[2018-11-05]
Komentarze: 5

[2018-11-05]
Komentarze: 4

[2018-11-05]
Komentarze: 3

[2018-10-30]
Komentarze: 11

[2018-10-30]
Komentarze: 4

[2018-10-29]
Komentarze: 3

[2018-10-27]
Komentarze: 3

[2018-10-26]
Komentarze: 4


Komentarze do zdjęcia:


Milego tygodnia Iwonko
bednarekzk@arcor.de [2018-11-05 10:36]



Witaj Iwonko!Ja raczej w domku muszę być ale w ogrodzie nie jest tak żle .Jak
będzie pogoda to dam radę i tu i tu.Dobrze,że masz blisko córcie to takie
ważne.Milej niedzieli.
elakowal49 [2018-11-04 12:20]



Milej niedzieli Iwonko
bednarekzk@arcor.de [2018-11-04 09:11]



witaj Iwonko ja dzisiaj tylko przeszłam przez ogródek. Zostały mi do
posadzenia krokusy
Lawinia [2018-11-03 17:16]



witaj Iwonko. Serdecznie pozdrawiam i również dobrej pogody życzę, nie tylko
tej za oknem ale i ducha.
sabina [2018-11-02 10:23]



Witaj Iwonko jednym słowem rośnie niezła pomoc
danusia2458 [2018-10-31 19:17]



milego i slonecznego dnia Tobie zycze pozdrawiam serdecznie
bednarekzk@arcor.de [2018-10-31 09:52]



pogoda jest ładna, ale nastroj ponury
filipek [2018-10-31 08:10]



witaj Iwonko ja czekam na dzieci z Gdanska w piątek. Moze i Kuba pomoże mi grabic
liście.?
filipek [2018-10-31 08:09]



Witaj Iwonko! Nie zdążyłam dzisiaj zaglądnąć do ogródka. Narobiłam gołąbków jak dla
wojska po południu pojechałam na cmentarz i w ciemny wieczór wróciłam do
domu. Na szczęście w ogrodzie mam prawie wszystko zrobione, najważniejsze co mi
zostało to wyłączyć wodę. Miłego wieczoru
Krystyna [2018-10-30 22:36]



ja czekam az sie troche ociepli to zabiore sie za dalsze prace ogrodowe milego wieczoru zycze
bednarekzk@arcor.de [2018-10-30 21:55]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT