|
Rok w ogrodzie![]() Posadziłyśmy z córką cebulki kwiatowe w jej ogródku, a po południu mój wnuczek zabrał się za grabienie liści u mnie :) Nawet nie wiedziałam, że tak sprytnie sobie z tym poradzi. Miłego wieczoru i dobrej nocy życzę, jak również dobrej pogody na kolejne dni. [2018-10-30 20:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Milego tygodnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2018-11-05 10:36] Witaj Iwonko!Ja raczej w domku muszę być ale w ogrodzie nie jest tak żle .Jak będzie pogoda to dam radę i tu i tu.Dobrze,że masz blisko córcie to takie ważne.Milej niedzieli. elakowal49 [2018-11-04 12:20] Milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2018-11-04 09:11] witaj Iwonko ja dzisiaj tylko przeszłam przez ogródek. Zostały mi do posadzenia krokusy Lawinia [2018-11-03 17:16] witaj Iwonko. Serdecznie pozdrawiam i również dobrej pogody życzę, nie tylko tej za oknem ale i ducha. sabina [2018-11-02 10:23] Witaj Iwonko jednym słowem rośnie niezła pomoc danusia2458 [2018-10-31 19:17] milego i slonecznego dnia Tobie zycze pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2018-10-31 09:52] pogoda jest ładna, ale nastroj ponury filipek [2018-10-31 08:10] witaj Iwonko ja czekam na dzieci z Gdanska w piątek. Moze i Kuba pomoże mi grabic liście.? filipek [2018-10-31 08:09] Witaj Iwonko! Nie zdążyłam dzisiaj zaglądnąć do ogródka. Narobiłam gołąbków jak dla wojska po południu pojechałam na cmentarz i w ciemny wieczór wróciłam do domu. Na szczęście w ogrodzie mam prawie wszystko zrobione, najważniejsze co mi zostało to wyłączyć wodę. Miłego wieczoru Krystyna [2018-10-30 22:36] ja czekam az sie troche ociepli to zabiore sie za dalsze prace ogrodowe milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2018-10-30 21:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |