|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was moje drogie! Na stronie głównej jestem po raz pierwszy w nowym roku więc życzę Wam, żeby był szczęśliwy. A jeśli ma być szczęśliwy, to niech Was obdaruje zdrowiem, bo to dar najcenniejszy. Dodatkowo życzę wszystkim radości i pomyślności na każdy dzień. I niech się spełniają marzenia… bo przecież je mamy :) Po kilku jesiennych i deszczowych dniach w ubiegłym tygodniu, nadeszły mroźne, ale śniegu brak. Cieplutko pozdrawiam. [2022-01-10 17:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: I Toie dobreggo, zdrowego , radosnego roku!!Syn nie był u lekarza. zrobił trzy testy bo w pracy mają ( właciciel Niemiec) i wyszly pozytywne. Zadzwonił na e teleporade i pani dr powiedziała e za słabe objawy. Pojechał do szpitala i tam zrobił test . Wyszedł pozytywny. Lawinia [2022-01-11 18:30] Witaj Iwonko u mnie sloneczko swieci -2 czyli zimno! Milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2022-01-11 09:52] Witaj Iwonko za zyczenia serdecznie dziekuje i odwzajemniam u mnie lekki mrozik teraz -2 a w dzien na plusiku spokojnej nocy zycze bednarekzk@arcor.de [2022-01-10 23:09] Iwonko i dla Ciebie najlepsze życzenia na nowy rok. Nad morzem mrozi i bez sniegu filipek [2022-01-10 21:40] Dziękuję Iwonko ,za życzenia .Tobie również wszystkiego dobrego w nowym roku.U mnie biało i mroźno. bea [2022-01-10 19:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |