|
Rok w ogrodzie![]() To niebywałe, żeby o tej porze, o piątej rano, było już 18 stopni! A dzisiaj właśnie tak było! Witam wtorkowym wieczorem. Dzień bardzo ciepły, chociaż wietrzny. Ale halny, to ciepły wiatr. Słońce, chmurki na przemian... bardzo przyjemnie :) [2018-10-30 19:42] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tu mało wpisów to tutaj się przywitam i pozdrowię serdecznie. sabina [2018-11-04 15:50] niebo mam teraz jak w lipcu , oby tak najdłuzej było filipek [2018-10-31 08:11] Było ciepło, ale dosyć mocno wiało, popołudnie było u nas słoneczne ... Krystyna [2018-10-30 22:42] Witaj Iwonko! U mnie bylo chlodniej tylko +6 pochmurno i deszczowo bednarekzk@arcor.de [2018-10-30 21:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |