|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Po całej deszczowej niedzieli dziś zaświeciło słońce. Wprawdzie rano jeszcze było nieciekawie ale w południe się wypogodziło. No i wreszcie ocieplenie - temperatura dobiła do 18 stopni. Udanego tygodnia życzę i dobrej pogody. [2018-10-29 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pięknie zakwitła trawka bea [2018-11-19 18:39] Witaj Iwonko pięknie jest danusia2458 [2018-10-30 19:17] witaj Iwonko ladnie te pioropusze prezentują się na rabacie. U nas też ociepliło się, ale dopiero od dziś. Szkoda że jednak trochę tej wilgoci w powietrzu jest, wszsytko mokre Nawet chodzić się nie chce a o robocie nie wspomnę filipek [2018-10-30 08:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |