|
Rok w ogrodzie![]() DLA SABINKI Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie! Najlepszego z okazji imienin! [2018-10-27 10:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i oczywiście dzień dobry powiem. sabina [2018-10-29 14:57] jeszcze raz na te ślicznotki popatrzę ,bardzo mi się podobają. sabina [2018-10-29 14:57] bardzo Iwonko dziękuję i za kwiaty i za pamięć. Urocza kartka sabina [2018-10-27 15:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |