|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj nie pada ( jak na razie). Słoneczka niestety też nie widać ale liczę na to, że się pojawi. Wam również życzę dnia ze słonkiem i ślę cieplutkie pozdrowienia. [2018-10-26 09:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też nie padało, rano załatwiałam sprawy bankowe, później byłam u fryzjera. Popołudnie spędziłam w domu, leniwie Krystyna [2018-10-26 22:15] u mnie tak na zmianę ale dużo cieplej niż przez ostatnie dni danusia2458 [2018-10-26 17:14] poczytałam już o tym co pod fotką u dziewczyn i wszystko wiem, czyli powitam , za pozdrowienia podziękuję i wzajemnie tego samego Ci życzę. sabina [2018-10-26 15:41] fajnie,że remont posuwa się u Was do przodu. ładny jesienny widoczek masz z okna Pozdrawiam serdecznie filipek [2018-10-26 09:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |