|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Nic nowego u mnie. Nawet zdjęć nowych nie mam. Remont w domu na półmetku ( tak myślę). [2018-10-26 09:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonka jak ja nie lubię remontów danusia2458 [2018-10-26 17:13] witaj Iwonka raz jeszcze ja tak siedzę i patrzę ze smutkiem na niebo bo znów lać zaczeło filipek [2018-10-26 09:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |