|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. Pogoda od dwóch dni bez zmian - typowo jesienna - wieje, leje, mży. Jest pochmurno, ponuro, chłodno. Wstrzymuję już wszelkie prace związane przesadzaniem do wiosny. Co miałam posadzić, posadziłam. Cebulki również. Zostanie tylko porządkowanie ogrodu i zabezpieczenie roślin przed zimą. [2018-10-25 11:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sadzenie mam na wiosnę zaplanowane .Muszę przesadzić liliowce. bea [2018-11-19 18:37] u mnie tylko prace z liśćmi zostały i oby do wiosny filipek [2018-10-26 08:15] ja mam tylko liście do grabienia, wyłączyć hydrofor i spuścić wodę z rur ... i czekać na wiosnę Krystyna [2018-10-25 22:36] Witaj Iwonko u mnie też już spokój jedynie jak zrobi się ciepło to zostały jeszcze liście do zgrabienia z trawnika. danusia2458 [2018-10-25 18:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |