|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek! Weekend był chłodny, pochmurny, a i deszcz się trafił w nocy. Dziś nad ranem 0 na termometrze. Słonko i chmury na niebie. 10 stopni w tej chwili. Pozdrawiam i życzę przyjemnego popołudnia. [2018-10-22 12:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! Oj szaro , zimno i mokro!!!I od razu krówki w szufladzie znalazłam!! Lawinia [2018-10-23 22:17] u mnie słoneczko było cały dzień danusia2458 [2018-10-22 18:16] Witaj Iwonko ! u mnie tez chlodniej sie zrobilo ale idzie wytrzymac bednarekzk@arcor.de [2018-10-22 17:05] witaj Iwonko poniedziałek wcale nie jest dobry u mnie. Czuje się jak podtruta filipek [2018-10-22 15:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |