|
Rok w ogrodzie![]() Taką rabatkę zrobiliśmy. Od momentu powstania ciągle coś dosadzamy. Oprócz tego co na zdjęciu, znalazły tu również swoje miejsce dwie trawy ozdobne i astry krzaczaste. Dosadzę jeszcze cebulki kwiatków, a wiosną azalie. [2018-10-22 12:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: jest już ładnie, ale co dopiero wiosną [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Krystyna [2018-10-25 22:40] Witaj Iwonko, fajna sprawa z tymi ogródkami, syn też teraz przeprowadził się do nowego mieszkania na parterze ale zamiast ogródka mają balkon na kilkanaście metrów, dobre i to. Dzieci mają frajdę, Ola poprosiła mnie, żebym z nią biegała tam i z powrotem, raz przebiegłam i stwierdziłam, że chyba na głowę upadłam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] wytłumaczyłam, że babciom nie wypada biegać po balkonie razem z dziećmi[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] niezbyt zrozumiała dlaczego ale odpuściła[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] pięknie tam już macie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] kamelia [2018-10-23 08:53] no i pięknie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] danusia2458 [2018-10-22 18:15] a do ogrodu ma zejscie z tarasu? Kazdy kawalek ogrodka jest super sprawa[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2018-10-22 17:06] ładne nasadzenia filipek [2018-10-22 15:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |