|
Rok w ogrodzie![]() Witam w ostatnim dniu roku. Chcę Wam życzyć, abyście miło spędziły ten wyjątkowy wieczór ( a może również noc) w oczekiwaniu na nadejście nowego 2022! [2021-12-31 18:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: miłego dnia ,Iwonko. bea [2022-01-05 11:15] W Nowym Roku życzę zdrowia ,spełnienia marzeń i realizacji planów.Wszystkiego dobrego .Iwonko. bea [2022-01-04 10:33] witaj Iwonko!Dla Ciebie również zdrowego i szczęśliwego Nowego Roku Lawinia [2022-01-01 14:08] Witaj Iwonko wszystkiego co najlepsze zycze Tobie i najblizszym w Nowym Roku 2022. bednarekzk@arcor.de [2022-01-01 12:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |