|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj witam zdjęciami z działki córki. Mają przed blokiem skrawek ogródka i trzeba go było jakoś zagospodarować. Długie to a wąskie. Nie poszalejemy z nasadzeniami bo musi być też miejsce dla dzieci. [2018-10-22 12:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: każdy własny, zielony kawałek cieszy Krystyna [2018-10-25 22:44] Witaj Iwonko ale najważniejsze że jest [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2018-10-22 18:14] nawet Altana sie zmiescila super[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2018-10-22 17:07] zawsze to coś zielonego dla siebie. U nas na blokach tez są takie ogrodki ale jak mi się zdaje bardzo malutkie filipek [2018-10-22 15:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |