|
Rok w ogrodzie![]() Witam późnym, piątkowym popołudniem. Ranek dzisiaj mglisty, a w ciągu dnia słońca ani ani! Chłodnawo, bo ledwie około 13 stopni. Cieplutko pozdrawiam i życzę przyjemnego wieczoru a także udanego weekendu. Kwitną krokusy jesienne. [2018-10-19 16:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie też kwitły bea [2018-11-19 18:35] u nas jak w listopadzie Pogodfa dołująca filipek [2018-10-22 15:07] za życzenia i pozdrowienia powinnam napisać[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] , oczywiście odwzajemniam i jedne i drugie. sabina [2018-10-20 14:58] za życzenia bardzo dziękuję Iwonko. sabina [2018-10-20 14:57] nie dopowiedziałam, że kolorek mają prześliczny. sabina [2018-10-20 14:57] kwiatuszki super!!![img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2018-10-20 14:57] pogoda niespecjalna , tak dżdżysto i pochmurno, ale nie za zimno. Można jeszcze wytrzymać. sabina [2018-10-20 14:56] witaj Iwonko w sobotni dzionek. sabina [2018-10-20 14:56] Witaj Iwonko. Trawnik udało mi się skosić ale nie jestem pewna czy to ostatni raz w tym roku. U nas też było 13 stopni i trochę słońca trochę chmur. Nie udało mi się dzisiaj popracować w ogródku ale może jutro ..... miecia [2018-10-19 22:02] Milego wieczorku Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2018-10-19 20:03] Witaj Iwonko u mnie słonko wyszło ale było dzisiaj dużo chłodniej danusia2458 [2018-10-19 18:10] Miłego popołudnia Iwonko [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Krystyna [2018-10-19 18:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |