|
Rok w ogrodzie![]() A gdyby czasem zaczął deszcz kropić, schowamy się w altance. Miłego popołudnia życzę. [2018-10-18 13:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ależ piękny porządek ,aż miło oglądać bea [2018-11-19 18:35] bardzo ładnie u Ciebie Krystyna [2018-10-19 17:58] Witaj Iwonko! Milego dnia ze sloneczkiem Tobie zycze i pozdrawiam serdecznie bednarekzk@arcor.de [2018-10-19 08:39] masz bardzo łądnie w ogrodzie Iwonko Pozdrawiam serdecxznie filipek [2018-10-19 08:12] ślicznie u Ciebie Iwonko danusia2458 [2018-10-18 19:50] Odpoczne troche w Twojej slicznej altance a Tobie zycze milego wieczoru bednarekzk@arcor.de [2018-10-18 18:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |