|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: moje teraz już bez liści . bea [2018-11-19 18:33] u mnie jeszcze tylko kilka zostało, dużo wycięłam ... Krystyna [2018-10-19 16:33] u mnie już wszystkie ściete filipek [2018-10-19 08:09] moje załatwiły przymrozki i już wycięte danusia2458 [2018-10-18 19:48] ja dzisiaj przycielam hosty bednarekzk@arcor.de [2018-10-18 18:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |