|
Rok w ogrodzie![]() Z każdym dniem więcej chmur, słońca coraz mniej. Witam w czwartek i zapraszam na wirtualny spacerek do mojego ogródka. [2018-10-18 13:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczna Twoja pergola bea [2018-11-19 18:32] Witaj Iwonko! Za oknem brzydka pogoda, siedzę w domciu, to chętnie pospaceruję po Twoim ogrodzie. Pięknie to wygląda Krystyna [2018-10-19 16:31] witaj Iwonka chętnie pospaceruję po Twoim ogrodku filipek [2018-10-19 08:08] Witaj Iwonko no to ja juz z latarką danusia2458 [2018-10-18 19:47] Witam Iwonko! Chetnie sie przejde po Twoim slicznym ogrodku bednarekzk@arcor.de [2018-10-18 18:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |