|
Rok w ogrodzie![]() W domu nic specjalnego ostatnio nie mam do roboty więc wykorzystuję pogodę na prace ogrodowe... sadzę, dzielę, przesadzam i... podlewam! Podlewam ogród bo jest bardzo sucho. [2018-10-17 08:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: powiązałam dopiero dzisiaj trawki u mnie bea [2018-11-19 18:32] tez dzisiaj troche podlałam choć podobno nadciągają deszcze danusia2458 [2018-10-17 18:59] u mnie również bardzo sucho, co kilka dni podlewam ale iglaki na potęgę schną kamelia [2018-10-17 10:16] Witaj Iwonko, zrobiłam sobie przerwę od ogrodu bo wszystko było zrobione, teraz znów się trochę nazbierało. Porobiłam porządki w domu, okna, szafy itd. ale zdecydowanie wole bardziej prace w ogrodzie i to przy takiej pogodzie kamelia [2018-10-17 10:15] witaj Iwonko ja dziubię trochę tu trochę tam. W domu bez szczególnego entuzjazmu Zaraz biorę się za obiad, potem do ogrodka wyskoczę filipek [2018-10-17 09:36] Witam Iwonko! Ja tez pracuje w ogrodzie bo pogoda dopisuje, zaraz ide Kosic trawe a Tobie zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2018-10-17 08:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |