|
Rok w ogrodzie![]() Tak więc święta mamy z głowy, wkrótce przyjdzie roczek nowy. Niechaj będzie dla nas zdrowy, dzielić szczęściem wciąż gotowy. Ja wiem, że od świąt B.N. do Nowego Roku jest tydzień, ale... to już? to już jutro Sylwester?! Zleciało jak z bicza strzelił. Wybieramy się na kameralną domówkę. Wpadnę złożyć Wam życzenia :) [2021-12-30 22:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Wszystkiego dobrego ,Iwonko ,w nowym roku . bea [2022-01-04 10:32] dziękuję ivonetka [2021-12-31 18:41] Iwonko wszystkiego najlepszego,udanej zabawy filipek [2021-12-31 13:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |