|
Rok w ogrodzie![]() Przeszedł sobie dawno śliczny, złoty wrzesień... Teraz nam październik Dała pani jesień... Witam w środę! Zapowiada się dobry dzień :) [2018-10-17 08:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: miało być obrodziła ,coś mi się język na klawiaturze plącze bea [2018-11-19 18:32] Widzę ,że masz Iwonko,taką samą odmianę jodły .! ,podobnie ,jak u mnie ,odrodziła w tym roku w szyszki bea [2018-11-19 18:30] Witaj Iwonko ale śliczne te szyszeczki danusia2458 [2018-10-17 18:59] Witaj Iwonko! Ja kawkę już kończę, słońca nie ma, trochę pokropiło, ale od piątku ma być pogorszenie pogody, więc powoli będę zbierała się na działkę. Krystyna [2018-10-17 11:48] mam nadzieję, jeszcze tu dzisiaj wrócić?? sabina [2018-10-17 10:11] witaj Iwonko. Przywitam się i kawę idę zrobić sabina [2018-10-17 10:11] myślę o zapowiadanej zmianie pogody w niedzielę. Muszę trochę garderobę zmienić, bo jesień odejdzie chyba na amen filipek [2018-10-17 09:37] jeszcze troche a przyjdzie pani zima bednarekzk@arcor.de [2018-10-17 08:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |