|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Pogoda sprzyja więc grzechem byłoby siedzieć w domu... lecę do ogródka! Miłego dnia życzę. [2018-10-16 10:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: zrobię zupe buraczkową i wyfruwam Pozdrawiam serdeczniefilipek [2018-10-17 09:38] Witaj Iwonko no grzech by było dlatego też codziennie siedze w ogródku danusia2458 [2018-10-16 19:20] Witaj Iwonko! Ja tez wybywam z domu ,ale tylko na chwile do ogrodu skoczę . bea [2018-10-16 12:01] Przyjemnej pracy w ogrodzie życzę. sabina [2018-10-16 10:56] obrazek śliczny sabina [2018-10-16 10:54] ja , podobnie jak Ty, zaraz się zwijam i na działkę idę, szkoda siedzieć w domu. sabina [2018-10-16 10:54] witaj Iwonko we wtorek, słoneczny i ciepły. sabina [2018-10-16 10:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |