|
Rok w ogrodzie![]() ja posiedzę trochę na O, zanim wyjdę do ogródka. To moje ostatnie zamówienie - część dla córki, część dla mnie. Pysznogłówki, miskanty, trzcinniki i hortensje. Miejsce już mam przygotowane. Udanego dnia życzę i zasyłam cieplutkie pozdrowienia. [2018-10-15 11:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: najważniejsze ,że masz Iwonko, miejsce.nie trzeba biegać z roślinami po ogrodzie . bea [2018-10-16 12:01] Witaj Iwonko ja zaraz ruszam do ogrodka musze posadzic cebulki i ogarnac ogrod, bo pogoda sie zmieni i nie bedzie mozliwosci sprzatnac w ogrodzie milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2018-10-16 09:29] Witaj Iwonko ja w tym roku już skończyłam z zakupami danusia2458 [2018-10-15 18:15] Witaj Iwonko! Ja już żadnych zakupów ogródkowych nie robię, nie mam miejsca a zbyt dużo kasy idzie na bilety Miłego dnia życzę Krystyna [2018-10-15 13:57] witaj Iwonka świetne zakupy. Ja też zaraz pojdę do ogrodka, została mi zabawa z liścmi filipek [2018-10-15 11:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |