|
Rok w ogrodzie![]() W domu syn robi mi nową instalację elektryczną więc wiercenie i kucie. A ekipa remontowa tynkuje ściany i to co syn "zepsuł". [2018-10-15 10:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: o ,to poważny remont bea [2018-10-16 12:02] nie wiem czy i mnie będzie czekała wymiana instalacji elektrycznej. Prędzej czy pózniej tak filipek [2018-10-15 12:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |