|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Ciepło, coraz cieplej :) Jest kolejny piękny dzień babiego lata. [2018-10-15 10:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pograbię trochę lisci, nie szarżuję, bo mnie ramię boli. wiekszość grabienia będzie w listopadzie filipek [2018-10-15 12:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |