|
Rok w ogrodzie![]() Będę "szukała" miejsca na nowe nabytki. Miłego dnia wszystkim życzę, z piękną jesienną pogodą. I udanego weekendu! [2018-10-12 11:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i przepraszam za ten jęzor, absolutnie niechciany sabina [2018-10-14 13:12] witaj Iwonko. Pozdrawiam w słoneczną niedzielę. sabina [2018-10-14 13:12] :up iękny sabina [2018-10-14 13:11] Witaj Iwonko, wytrwałości w związku z remontem życzę, najważniejsze, że pierwszy krok zrobiony, będzie pięknie po. U mnie dopiero w planach na następny rok. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za dobre słowo kamelia [2018-10-14 09:28] Witaj Iwonko! PIeknie go pokazałaś Lawinia [2018-10-13 09:56] Śliczny rozchodnik miecia [2018-10-12 21:06] pięknie rozrośnięty rozchodnik ja swoje muszę podzielić i posadzić w nowe miejsca, a jak trafię na nie w sklepie ... to kupię Krystyna [2018-10-12 12:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |