|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w piątek! Słonko świeci, tak więc dzień bardzo przyjemny. W moim domu nadal trwa demolka. Nie pozostaje nic innego, jak przenieść się do ogródka... [2018-10-12 11:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: dobrze ,ze ciepło w ogrodzie bea [2018-10-16 12:02] Czyli remont posuwa sie do przodu?Jakby mógł posuwac sie do tyłu? Lawinia [2018-10-13 09:57] Witaj Iwonko. Piękna żurawka. Też miałam piękny słoneczny dzień. miecia [2018-10-12 21:05] Witaj Iwonko! Dzień mamy rzeczywiście przyjemny, demolki w domu nie mam natomiast mamy rozgardiasz, bo się pakuję. Kończyć będę wieczorem, teraz zbieram się do ogródka. Miłego dnia życzę Krystyna [2018-10-12 12:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |