|
Rok w ogrodzie![]() U mnie w domu zaczął się remont. Nie chcecie wiedzieć, co tu się dzieje... W kuchni totalna ruina. Dzień mamy piękny, ze słońcem. Później zamierzam wyjść do ogrodu ale najpierw zobaczę co u Was... Słonecznego i udanego dnia życzę! [2018-10-11 11:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pomyśl, jak pięknie będzie po remoncie .Tylko ,żeby ekipa remontowa była sumienna i pracowita ,to remont minie szybko. bea [2018-10-12 08:33] witaj wieczorkie! Iwonko pomysl sobie jak będzie ładnie! Lawinia [2018-10-11 22:08] slicznie rozrosniete żurawki. Kulka mi wypadło niestety min ta z prawego dolengo zdjecia filipek [2018-10-11 19:10] witaj Iwonka nie zazdroszczę remontu,Pociesz się myslą jak będzie ładnie potem filipek [2018-10-11 19:10] oj jak ja nie lubię remontów danusia2458 [2018-10-11 18:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |