|
Rok w ogrodzie![]() Brzask. Dzisiaj wstałam przed wschodem słońca. Witam porannym zdjęciem. [2018-10-11 11:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękne to zdjęcie Iwonko, wróży nadchodzące wiatry, wiało?[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2018-10-14 09:25] przepiękne niebo[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2018-10-12 08:31] a ja dzisiaj zaspałam [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bea [2018-10-12 08:31] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Lawinia [2018-10-11 22:08] miłego wieczorku i spokojnej nocki filipek [2018-10-11 19:12] Piekne niebo. Ja też tak wstaje kazdego dnia, ale nieba nie mam jak uchwycić filipek [2018-10-11 19:11] Hej Iwonka niebo piękne[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2018-10-11 18:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |