|
Rok w ogrodzie![]() Witam! Sobota dobiega końca...to był cudowny dzień. Pogoda jak marzenie :) 22 stopnie, a wieczór także ciepły, bo 18 na termometrze. Nie popracowałam dzisiaj w ogródku, tylko podlałam, ale za to, przyjemnie spędziliśmy w nim popołudnie wraz z całą rodzinką :) Życzę udanej niedzieli i miłego odpoczynku. [2018-10-06 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Spokojnej nocki Iwonko😘🌺 bednarekzk@arcor.de [2018-10-11 00:49] Witaj Iwonko! Mam teraz zapracowany czas ,nawet nie mam czasu cieszyć się tak piękną pogodą .Tylko tyle ,że nie pada ,idę do ogrodu ,bo mam ogrom pracy ,a mogę pracować jeszcze tylko kilka dni ...potem dopiero w listopadzie . bea [2018-10-09 08:40] Iwonko witaj! Śliczna fotka Pozdrawiam serdecznie, życzę miłych spotkań w rodzinnym gronie halinabylina [2018-10-07 23:05] Witaj Iwonko u mnie było pięknie ale mieliśmy wcześnie wesele danusia2458 [2018-10-07 19:46] Witaj Iwonko! Można powiedzieć, że pogoda nas rozpieszcza oby jak najdłużej. Miłej niedzieli Iwonko Krystyna [2018-10-07 12:27] witaj Iwonko! U mnie wczoraj też było przyjemnie. Dzieci zapowiedziały się na dzisiaj to wczoraj spokojnie pochodziłam , popatrzyłam. Lawinia [2018-10-07 09:46] Miłego odpoczynku niedzielnego filipek [2018-10-07 08:02] Witaj Iwonko powiem krotko bardzo zazdroszczę Ci tych rodzinnych spotkań Ładny widoczek. filipek [2018-10-07 08:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |