|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w czwartek! Siarczyste mrozy minęły ale święta były bardzo mroźne ( nocą temperatura spadała nawet do 14 stopni). Później, z każdym dniem mróz był trochę lżejszy. Od wczoraj zrobiło się ślisko na drogach i na chodnikach... trzeba bardzo uważać, żeby się nie przewrócić. W ciągu dnia temperatura troszkę powyżej zera, ale wieczorami i nad ranem mróz chwyta. Śnieg gdzieniegdzie jeszcze leży. Pozdrawiam Was w przedostatnim dniu roku. [2021-12-30 09:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Święta minęły szybko ,dopadło mnie małe przeziębienie czy może to osłabienie dało o sobie znać po swiatecznym maratonie filipek [2021-12-31 13:14] Śliczna dekoracja u Ciebie. bea [2021-12-30 12:25] Witaj Iwonko ,u mnie zimowe klimaty ,ale temperatura dodatnia .Ślisko wszędzie ,miałam jechać do miasta ,ale boję się śliskich jezdni.Miłego dnia bea [2021-12-30 12:24] Witam Iwonko u mnie caly czas na plusie teraz jest +14 milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-12-30 11:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |