|
Rok w ogrodzie![]() Grandiflora. Nie wiem, czy te dwie ostatnie hortensje wybarwią się... to wrześniowe zakupy, późno zakwitły, rosną u mnie w półcieniu. Cieplutkie pozdrowienia zasyłam i życzę słonecznego popołudnia. [2018-10-05 12:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Mam tę i przebarwia sie . Rosnie pieknie i ma duże kwiaty Lawinia [2018-10-06 20:30] witaj Iwonko. Pozdrawiam przy sobocie.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2018-10-06 15:54] nie mam jej ,uschła kilka lat temu bea [2018-10-06 15:29] Witam Iwonko i na jutro sloneczka zycze😘 bednarekzk@arcor.de [2018-10-05 23:34] nie piny a vanilkę [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2018-10-05 22:02] ja kupiłam dwie limeligt, ale korci mnie żeby dokupić pinky [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Krystyna [2018-10-05 22:00] Witaj Iwonko. Ja w tym roku prawie nic nie kupiłam do ogródka. Może w przyszłym roku to nadrobię miecia [2018-10-05 21:17] też kupiłam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] danusia2458 [2018-10-05 18:22] witaj Iwonka ja jestem zadowolona z zakupów. Moje hortensje też wybarwione , chociaż są i bielusienkie Dokupiłam pinky, polar bear i magical candle filipek [2018-10-05 15:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |